הרשימה השחורה עונה 9 פרק 5 לצפייה ישירה

הרשימה השחורה עונה 9 פרק 5 לצפייה ישירה

הרשימה השחורה עונה 9 פרק 5 לצפייה ישירה, הרשימה השחורה עונה 9 פרק 5 להורדה, הרשימה השחורה עונה 9 פרק 5 תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, הרשימה השחורה עונה 9 פרק 5 כתוביות בעברית לצפייה ישירה או להורדה, The Blacklist עונה 9 פרק 5 לצפייה ישירה, The Blacklist עונה 9 פרק 5 להורדה, The Blacklist עונה 9 פרק 5 תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, The Blacklist עונה 9 פרק 5 כתוביות בעברית לצפייה ישירה או להורדה, The Black List עונה 9 פרק 5 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם

הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: הרשימה השחורה (באנגלית: The Blacklist) היא סדרת טלוויזיה אמריקאית מסוגת דרמת פשע של היוצר והמפיק ג’ון בוקנקאמפ. הסדרה עלתה לשידור ב-23 בספטמבר 2013 ברשת NBC. תקציר העלילה: ריימונד (רד) רדינגטון (ג’יימס ספיידר), קצין לשעבר בצי ארצות הברית שהפך לפושע נמלט המדורג מזה עשורים בראש רשימת עשרת הנמלטים המבוקשים ביותר על ידי ה-FBI, מתייצב במפתיע במפקדת ה-FBI בוושינגטון ומסגיר את עצמו לידי הסוכן המיוחד הרולד קופר (הארי לניקס). רדינגטון נלקח למתקן סודי (אנ’) של ה-FBI המכונה Post (על שם מיקומו בבית דואר לשעבר)

ומצהיר על כוונתו לסייע ל-FBI ללכוד פושעים מסוכנים ביותר שפועלים בחשאי והממשלה כלל אינה מודעת לקיומם. רדינגטון מתנה את שיתוף הפעולה בחסינות מהגשת כתב אישום נגדו, ודורש לעבוד אך ורק עם הסוכנת אליזבת’ (ליז) קין (מייגן בון), סוכנת טירונית פרופילאית. קופר מעוניין להעמיד את הצעתו של רדינגטון למבחן, ורדינגטון מוכיח את עצמו ומסייע לסוכנים לאתר ולהרוג מחבל. רדינגטון חושף שהמחבל הוא אדם אחד מתוך “רשימה שחורה” של פושעים שרדינגטון הכיר במהלך שנותיו כפושע, ושיש לו ול-FBI עניין משותף ללכוד אותם. ה-FBI מסכים לתנאיו של רדינגטון ומקים כוח משימה סודי בהנהגת קופר.

הרשימה השחורה עונה 9 פרק 5

רדינגטון לא מסביר מהו מקור העניין המיוחד שלו בסוכנת קין, והתעלומה מתפתחת ומתגלה בהדרגה לאורך העונות, יחד עם גילויים על בני משפחתה של קין: אמה הביולגית קטרינה רוסטובה (לילה רובינס), אביה המאמץ קונסטנין רוסטוב (אורליך טומסן), סבה דומיניק וילקסון (בריאן דנהי) ובעלה טום, והקשר של כולם לרדינגטון. הרשימה השחורה שהרכיב רדינגטון ממוספרת, ובכל פרק רדינגטון בדרך כלל בוחר מתוכה שם אחד לפי האינטרס שלו באותו זמן. הפרק מציג את הפושע שנבחר ואת שיטת הפעולה המיוחדת שלו, ומתאר את מאמציהם של רדינגטון וצוות הסוכנים לאתר אותו.

יימונד (רד) רדינגטון (ג’יימס ספיידר), קצין לשעבר בצי ארצות הברית שהפך לפושע נמלט המדורג מזה עשורים בראש רשימת עשרת הנמלטים המבוקשים ביותר על ידי ה-FBI, מתייצב במפתיע במפקדת ה-FBI בוושינגטון ומסגיר את עצמו לידי הסוכן המיוחד הרולד קופר (הארי לניקס).

הרשימה השחורה 2021 פרק 5

רדינגטון נלקח למתקן סודי (אנ’) של ה-FBI המכונה Post (על שם מיקומו בבית דואר לשעבר), ומצהיר על כוונתו לסייע ל-FBI ללכוד פושעים מסוכנים ביותר שפועלים בחשאי והממשלה כלל אינה מודעת לקיומם. רדינגטון מתנה את שיתוף הפעולה בחסינות מהגשת כתב אישום נגדו, ודורש לעבוד אך ורק עם הסוכנת אליזבת’ (ליז) קין (מייגן בון), סוכנת טירונית פרופילאית.

קופר מעוניין להעמיד את הצעתו של רדינגטון למבחן, ורדינגטון מוכיח את עצמו ומסייע לסוכנים לאתר ולהרוג מחבל. רדינגטון חושף שהמחבל הוא אדם אחד מתוך “רשימה שחורה” של פושעים שרדינגטון הכיר במהלך שנותיו כפושע, ושיש לו ול-FBI עניין משותף ללכוד אותם. ה-FBI מסכים לתנאיו של רדינגטון ומקים כוח משימה סודי בהנהגת קופר.

(ביקר 99 פעמים, 3 ביקורים היום)