יס מן עונה 2 פרק 4 לצפייה ישירה

יס מן עונה 2 פרק 4 לצפייה ישירה

ארל אלן (ג’ים קארי) הוא גבר מופנם בשנות ה-30 לחייו, שעובד כפקיד בנק בלוס אנג’לס. לאחר שהתגרש מאשתו, סטפני (מולי סימס), לאחר 6 חודשי נישואין, הוא הופך לאדם סגור, מתנתק מחבריו, ומפתח גישה שלילית. עקב כך הוא לרוב לא יוצא מביתו, ומסרב לרוב ההצעות של חבריו לצאת לבלות,

ומבלה את רוב זמנו בצפייה בטלוויזיה. חבר ותיק מעברו, שאותו הוא פוגש במקרה, ממליץ לו לבקר בסדנה לשיפור עצמי, שלדבריו תשנה לו את החיים. קארל מטיל בכך ספק, ומחליט לא ללכת, אך לאחר שהוא מפספס את מסיבת הרווקים של חברו הטוב פיטר (בראדלי קופר), פיטר אומר לו שאם לא ישתנה הוא יישאר בודד לנצח.

יס מן עונה 2 פרק 4

קארל מחליט לנסות את הסדנה, שבה המנחה, טרנס באנדלי (טרנס סטמפ), אומר למצטרפים החדשים להגיד “כן” לכל הצעה שמציעים להם, ללא קשר לתוכנה. קארל בהתחלה חושב שכל העניין מגוחך, אך מחליט לנסות אותו, וכשהוא מתחיל לראות שבעקבות הסכמתו להצעות שונות שנקרות בדרכו, חייו משתפרים,

הוא מתחיל להאמין בגישה החיובית הזאת לחיים, ואומר כן לכל דבר. חייו של קארל מתחילים להיות מטורפים, הוא מתחיל ללכת למסיבות רבות, להצטרף לפעילויות שונות, כגון צילום תוך כדי ריצה, ויחסיו עם חבריו משתפרים פלאות. בהמשך מוצא חברה חדשה, אליסון (זואי דשנל), ונהנה מחייו.

אך גישתו החדשה לחיים לבסוף מכניסה אותו לצרות עם החוק ועם חברתו, שמגלה שהסיבה היחידה שבגינה נהפכו לחברים, הוא הסדנה שהוא עבר, שחייבה אותו להגיד “כן” לכל הצעה שנקרתה בדרכו. קארל שוקל להפסיק עם הגישה החדשה שלו, שכוללת הסכמה לכל דבר שמציעים לו, ומדבר עם מנחה הסדנה, שמסביר לו שמטרת הסדנה היא לא לחייב אנשים להגיד “כן” לכל דבר, אלא להיות יותר פתוחים ופחות שליליים. לבסוף אליסון סולחת לקארל והשניים חוזרים להיות חברים, וקארל נהפך לאדם יותר שמח ופתוח.

יס מן 2021 פרק 4 לצפייה ישירה

הסרט עלה לאקרנים ב-19 בדצמבר 2008. בשבוע הראשון לצאתו של הסרט הוא גרף כ-18.3 מיליון דולר רק בממלכה המאוחדת, מה שדירג אותו בראש רשימת שוברי הקופות לאותו שבוע. בסיכום הכנסותיו של הסרט הוא גרף כ-97.7 מיליון דולר בארצות הברית וכ-125.5 מיליון דולר מחוצה לה, מה שמסכם את הכנסותיו של הסרט בכ-223.2 מיליון דולר.הביקורות על הסרט היו מעורבות – רבים מהמבקרים ביקרו את הסרט על כך שהוא דומה לסרט אחר של ג’ים קארי, “שקרן שקרן”, אך למרות זאת קארי קיבל מספר פרסים על השתתפותו בסרט , והסרט הפך לסרטו השני הכי מצליח של קארי אחרי “ברוס הגדול מכולם”

(ביקר 10,269 פעמים, 136 ביקורים היום)